Agenda

 

Agenda seizoen 2014-2015


21 september 1e ronde Puntencompetitie EBI-Sports

21 september Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

27 september 1e ronde Regio competitie Anna Paulowna

28 september 1e ronde WFJC Jeugd


4 oktober 27e Koegras toernooi ’T Zand

5 oktober Dan training in BOL

5 oktober Fokspits team toernooi Hikari Zaandam

5 oktober Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

12 oktober Jeugd toernooi Leimuiden

12 oktober Open Alkmaarse Kampioenschappen

12 oktober Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

13 oktober Start Herfst vakantie

18 en 19 oktober NK Senioren Rotterdam

19 oktober 2e ronde WFJC jeugd

25 oktober 2e ronde Regio competitie

25 oktober 1e ronde WFJC Senioren

26 oktober Voorronde B pupillen Kampioenschappen Anna Paulowna

26 oktober Kata wedstrijdtraining Alkmaar

01 november Open Helderse jeugd A en B pupillen

02 november Open Helderse -15, -18, +18jaar

02 november 2e ronde Puntencompetitie EBI-Sports Tuitjenhorn

09 november Voorronde A pupillen Kampioenschappen Anna Paulowna

15 november Dan examens Beverwijk

16 november Jeugdtoernooi Leimuiden

16 november Noord-Hollands Kampioenschap A en B pupillen Beverwijk

16 november Witte en gele banden toernooi Heiloo

22 november 3e ronde Regio competitie

22 november Waterland Toernooi Purmerend

22 november 2e  ronde WFJC Senioren

23 november Witte banden toernooi Kodokan Purmerend

23 november Hogere Dan examens Wijk bij Duurstede

26, 27 en 28 november Slipexamens EBI-Sports

30 november 3e ronde WFJC Jeugd


07 december Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

13 december 4e ronde Regio competitie

14 december Ontwikkelingstoernooi Anna Paulowna

14 december Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

19 december of 20 februari  Band examens EBI-Sports

20 december Kersttoernooi EBI-Sports (1345-1745 uur)

20 december Europacup judo Kenamju in Nieuw Vennep

21 december Topjudo Haarlemmermeer in Nieuw Vennep

22 december Start Kerstvakantie

04 januari Nieuwjaars toernooi Dun Hong Den Helder

10 januari 5e ronde Regio competitie

10 januari 3e ronde WFJC Senioren

11 januari Kata wedstrijdtraining Alkmaar (Katame no kata)

11 of 18 januari 3e ronde Puntencompetitie EBI-Sports

17 januari CIOS team toernooi Haarlem

18 januari Dan training BOL

18 januari Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

24 januari Body Action Junioren en senioren beginners toernooi Schagen

25 januari Witte en gele banden toernooi T v/d Kolk Alkmaar

25 januari Noord-Hollandse -21 jaar Beverwijk

25 januari Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

25 januari Technische dag Scheidsrechters in Beverwijk


01 februari 4e ronde WFJC Jeugd

07 februari 6e ronde Regio competitie

07 februari NK -21jaar Nijmegen

08 februari Meiden Toernooi Hikari Zaandam

15 februari Jeugdtoernooi Leimuiden

15 februari Ontwikkelingstoernooi Anna Paulowna

15 februari Dan Examens Beverwijk

22 februari Noord-Hollandse -15jaar Beverwijk

23 februari Start Voorjaarsvakantie


01 maart Girls Only Toernooi Hajime Alkmaar

07 maart NK -15 jaar Nijmegen/Eindhoven

07 maart 7e ronde Regio competitie

08 maart Ontwikkelingstoernooi Anna Paulowna

08 maart 4e ronde Puntencompetitie EBI-Sports

08 maart Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

14 maart Omringtoernooi A en B Pupillen De Goorn

14 maart Noord-Hollandse Kampioenschappen in De Goorn (start 18uur)

15 maart Omringtoernooi -15 De Goorn

15 maart Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

21 maart 4e ronde WFJC Senioren

22 maart Jeugdtoernooi Leimuiden

22 maart Finale WFJC Jeugd in Beverwijk

22 maart Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

29 maart Proper Jeugd toernooi in Wognum


04 april Senioren Toernooi EBI-Sports

04 april NK -18jaar Emmen

05 en 06 april 1e en 2e Paasdag

11 april 8e ronde Regiocompetitie

11 en 12 april G toernooi Beverwijk

12 april Examinatoren licentie training BOL

12 april Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

18 april 39e Bloembollen toernooi Anna Paulowna

19 april Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

19 april Dan training BOL

19 april 5e ronde Puntencompetitie EBI-Sports

26 april Tonny Wagenaar Jeugd toernooi Zaandam

26 april Noord-Hollands Kampioenschap Kata Alkmaar


04 mei Start Mei vakantie (1 week)

14 mei Hemelvaartsdag Geen judolessen EBI-Sports

16 mei Finale WFJC Senioren Beverwijk

16 mei Dutch Masters Open Rotterdam

17 mei Vuurtoren Toernooi Den Helder

17 mei Fuyiama jeugdtoernooi Amsterdam

17 mei Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

23 mei Noord-Hollandse teams -12 en -15jaar Beverwijk

24 mei 1e Pinksterdag

24 mei Budodag JBN Beverwijk

25 mei 2e Pinksterdag

30 mei Dan Examens Beverwijk

30 mei Body Action Mini toernooi Schagen

31 mei Noord-Hollandse Kampioenschap A en B pupillen teams Beverwijk

31 mei Kata en techniek training Mas Blonk Amsterdam

06 juni Finale Regio competitie

07 juni Club Kampioenschappen EBI-Sports

07 juni Oranje banden toernooi Heiloo

13 juni G toernooi Anna Paulowna

13 juni Hogere Dan examens Wijk bij Duurstede

14 juni Open Beverwijkse Toadoshi Beverwijk

21 juni Ontwikkelingstoernooi teams Anna Paulowna

27 juni NK Teams -12jaar  en -15jaar Nijmegen


06 juli Start Zomervakantie


14, 15 en 16 augustus Trainingskamp Tom v/d Kolk en EBI-Sports

17 augustus Start nieuwe seizoen